Formos pateikimo aktyviklis - Žymų tvarkytuvė Žinynas

Parinkčių forma

Žymės langeliai puikiai veikia formose su keliomis parinktimis.

parinkčių forma mokymo dvejetainis variantas

Parinkčių mygtukai geriau tinka, kai vartotojas turi tik vieną pasirinkimą. Jei norite įtraukti žymės langelį arba parinkties mygtuką, jums reikės naudoti juostelės skirtuką Programų kūrėjas.

Grafiko lentos skirtuko bendrinimas

Norėdami įtraukti žymės langelį, spustelėkite skirtuką programų kūrėjasspustelėkite Įterpti, tada dalyje formos valdikliaispustelėkite. Norėdami įtraukti parinkties mygtuką, spustelėkite skirtuką programų kūrėjasspustelėkite Įterpti, tada dalyje formos valdikliaispustelėkite. Spustelėkite langelyje, į kurį norite įtraukti žymės langelį arba parinkties mygtuko valdiklį.

Kada naudoti parinkčių mygtukų grupė Naudokite parinkčių mygtukų grupė formos šablono vartotojams pateikti keli susiję, tačiau vienas kitą paneigiančius pasirinkimus. Toliau pateiktoje iliustracijoje, darbuotojų ir vadovų spustelėkite parinkčių mygtukus norma darbo našumą efektyvumo peržiūra formoje.

Patarimas: Vienu metu galima įtraukti tik vieną langelį ar parinkties mygtuką. Norėdami redaguoti arba pašalinti numatytąjį valdiklio tekstą, spustelėkite valdiklį, tada atnaujinkite reikiamą tekstą.

  • "Outlook" parinktys (Išplėstinės) - Outlook
  • Mcrosoft parinkties pavyzdys. Darbaknygės rodymas naudojant darbalapio rodinį

Patarimas: Jei nematote viso teksto, spustelėkite ir nuvilkite vieną iš valdymo rankenėlių, kol galėsite perskaityti visą tekstą. Valdiklio dydžio ir jo atstumo nuo teksto redaguoti negalima.

Šiame straipsnyje:

Valdiklio formatavimas Įterpus žymės langelį ar parinkties mygtuką galima įsitikinti, kad jis veikia taip, kaip norite. Pavyzdžiui, galima tinkinti išvaizdą ar ypatybes.

parinkčių forma vaizdo įrašas apie svetainės uždirbimą

Pastaba: Negalima koreguoti parinkties mygtuko, esančio valdiklyje, dydžio ir jo atstumo nuo susieto teksto. Norėdami formatuoti valdiklį, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite valdiklį, tada spustelėkite Formatuoti valdiklį. Dialogo lango valdiklio formatavimas skirtuke valdiklis galite modifikuoti bet kurias galimas parinktis: Pažymėta: rodomas pasirinkto parinkčių forma mygtukas.

Formų ir viktorinų parinkčių nustatymas

Nepažymėtas: rodomasišvalytos parinkties mygtukas. Laukelyje langelio saitas įveskite langelio nuorodą, kurioje yra dabartinė parinkties mygtuko būsena. Susietasis langelis grąžina pažymėto parinkties mygtuko skaičių parinkčių grupėje. Naudokite tą patį susietą langelį visoms grupės parinktims.

  • Formos arba apklausos parametrų koregavimas naudojant "Microsoft Forms" - „Office“ palaikymas
  • Žymės langelio arba parinkties mygtuko įtraukimas (formos valdikliai) - Excel

Pirmasis parinkties mygtukas pateikia 1, antrasis parinkčių mygtukas pateikia 2 ir t. Jei tame pačiame darbalapyje yra dvi ar daugiau parinkčių grupių, kiekvienoje parinkčių grupėje naudokite kitą susietą langelį. Norėdami atsakyti į pasirinktą parinktį, naudokite grąžintą parinkčių forma formulėje.

Įtraukę formą ir nustatę jos padėtį, galite ją suskaidyti į dalis arba sujungti su kitomis formomis, kad sukurtumėte norimą formą. Suredagavę formą, įtraukite ją į savo formų biblioteką, kad vėliau galėtumėte naudoti. Suskaidę formą į dalis, galėsite pakeisti spalvą, redaguoti formą arba ištrinti atskiras formos dalis. Kai kuriose bibliotekos formose yra kitos galimos naudoti formos.

Vartotojui pasirinkus vieną iš dviejų parinkčių, toliau pateikta formulė langelyje D1 apskaičiuoja "visą laiką", jei pasirinktas pirmasis parinkties mygtukas arba "Part-Time", jei pasirinktas antras parinkties mygtukas. Spustelėkite Gerai.

"Outlook" pradėti ir uždarymas

Svarbu: Jei matote pranešimą "redaguoti naršyklėje? Jei taip nutinka ir norite, kad šie objektai grįžtų, naudokite ankstesnes versijaskad atkurtumėte ankstesnę versiją.

Jei turite "Excel" kompiuterio taikomąją programą, spustelėkite Atidaryti naudojant "Excel" ir įtraukti žymės langelius arba parinkčių mygtukus. Reikia daugiau pagalbos? Taip pat žr.

parinkčių forma aš siūlau, kaip užsidirbti pinigų

Pastaba:  Šis puslapis išverstas automatiškai, todėl gali būti gramatikos klaidų ar netikslumų. Mūsų tikslas — padaryti, kad šis turinys būtų jums naudingas.

5 MIND BLOWING Portfolio TIPS! - Graphic Design

Prašome mus informuoti, ar radote reikiamos informacijos. Čia yra straipsnis anglų kalbakuriuo galite pasinaudoti kaip nuoroda.