10 brangiausių kačių: tokią prabangą gali leisti tik turtuoliai

Katės variantai

Bendravimas[ redaguoti redaguoti vikitekstą ] Naminės katės reiškia savo jausmus ir poreikius garsais miaukimu, murkimu, šnypštimu ar staugimukūno pozomis ir snukio išraiškomis, uodegos judėjimu, kandimu ir drėskimu.

katės variantai

Katės sugeba pačios išmokti arba dresiruojamas klausyti paprastų komandų ir naudotis paprastais mechanizmais. Katės gali bendrauti daugiau nei kūno kalbos pozų ar garsų - miaukimu, murkimu ir tt.

katės variantai

Nors katės pagrindinius poreikius maisto paieška, gynyba tenkina katės variantai, laukinės katės dažnai gyvena būriais. Tačiau kai kuriose kalbose šis garsas girdimas kitaip — pvz. Katė gali miaukti įvairiomis intonacijomis kurių priskaičiuojama ikiturinčiomis skirtingą prasmę.

katės variantai

Kniaukimu katė gali reikšti skausmąreikalauti žmogaus dėmesio pvz. Kiek dažnai ir kaip katė kniauks, priklauso nuo jos charakterio.

Katės reakcija į verkiančią mergaitę sujaudins iki širdies gelmių

Maži kačiukai moka tik cypti aukštu dažniu arba ultragarsuvėliau garsas stiprėja ir žemėja. Kastruotų katinų miaukimas gali išlikti panašus į kačiuko cypimą.

katės variantai

Murkimas[ redaguoti redaguoti vikitekstą ] Manoma, kad murkimo garsą sukelia ritmiški impulsai katės gerklose. Dažniausiai katės murkia, kai yra patenkintos. Dažnai murkiama esant tarp kitų kačių — pvz.

katės variantai

Kartais gali murkti serganti ar stipraus streso ištikta katė — manoma, kad tai gali būti būdas nusiraminimui. Veislės[ redaguoti redaguoti vikitekstą ] Yra daugybė katės variantai veisliųkurios skiriasi dydžiu, spalvakailiukai kurios veislės yra beveik be kailio arba be uodegos.

Kylant augintinių laikymo standartams, manoma, kad augintiniai mažiau liūdės, jei turės kompanioną. Mums taip pat aktualu, kad vieni palikti augintiniai nekauktų ir neerzintų kaimynų.

Singapūro katė - smulkiausia natūrali naminių kačių veislė 7 smulkiausių naminių kačių veislių sąrašas pradedant nuo smulkiausios, eilės tvarka apytikrė :.