Mokesčiai turi būti aiškūs ir socialiai teisingi

Įdėti pajamas

Turinys

  kokių profesijų yra internete

  Naujoji gyventojų pajamų mokesčio deklaracija: ką svarbu žinoti ją pildant Publikuota: Rašyti komentarą 0 Deklaruojant metų ir vėlesnių laikotarpių pajamas pildoma gyventojų pajamų mokesčio deklaracijos forma GPM yra visiškai kitokia nei iki šiol, už laikotarpius iki m. Dėl deklaracijos formos kaitos šiais metais užtruko ir metinės pajamų mokesčio deklaracijos už m. Iki šiol preliminarias deklaracijas matydavome savo elektroninio deklaravimo sistemoje kovo pirmomis dienomis, o šiais metais galimybę pildyti ir pateikti tokią deklaraciją nuo balandžio 15 dienos visų pirma turi individualios veiklos pajamų gavę gyventojai.

  bitkoino ir dolerio kursas

  Atkreiptinas dėmesys, kad individualią veiklą vykdantys asmenys metinę pajamų mokesčio deklaraciją privalo pateikti net ir tuo atveju, jei tokios veiklos pajamos sudaro nulį. Kiti gyventojai mokesčių deklaraciją gali pildyti nuo balandžio 22 d.

  patyrusių prekybininkų nuomonė apie dvejetainius opcionus

  Prieš pildant ir pateikiant gyventojo metinę pajamų mokesčio deklaraciją už m. Deja, taisyklių terminija pasižymi mokesčių teisei būdinga įdėti pajamas, todėl net ir mokesčių administratoriui įdėjus maksimaliai pastangų norint supaprastinti ir palengvinti deklaracijos formos GPM pildymą, tai padaryti nėra lengva. Naujoji GPM formos deklaracija pildoma vedlio principu, t. Deklaracija kaip ir anksčiau yra sudaryta iš atitinkamų dalių, tačiau struktūriškai nuo savo pirmtakės šiek tiek skiriasi.

  jaguaro dvejetainių parinkčių indikatorius

  Jeigu nuolatinis Lietuvos gyventojas, kuriam nustatyta pareiga deklaruoti metines pajamas, nėra gavęs deklaruotinų pajamų, tai deklaracijoje pažymima, kad pajamų negauta neuždirbta. Prie popierinės deklaracijos neužpildyti deklaracijos priedai nepridedami.

  Kaip ir formoje GPM, formoje GPM tik užpildžius popierinės deklaracijos priedus vedlio B—G dalis užpildoma deklaracijos GPM forma vedliu deklaracija parengiamakuri įdėti pajamas skirta mokėtinam ar grąžintinam pajamų mokesčiui, apskaičiuotam nuo metinių pajamų, įrašyti. Popierinė deklaracija užpildoma po to, kai užpildomi atitinkami jos priedai ir apskaičiuojama pajamų mokesčio prievolė, mokėtinos ar grąžintinos pajamų mokesčio sumos.

  atr dvejetainiuose variantuose