Psichozė prasideda: kokį efektą turės bitkoino smukimas

Bitkoinų eilė. Bittrex & Bitfinex strategija

Ekspertai prognozavo tokį nuosmukį, tačiau investuotojai stengėsi išlaikyti savo pinigus kiek įmanoma ilgiau, o vėliau nespėjo bitkoinų eilė parduoti.

bitkoinų eilė

Rezultatas - didžiulės prarastos pinigų sumos, sugriuvusios svajonės ir užimtos savižudžių pagalbos linijos. Bitkoinas patyrė visą eilę smūgių.

Skubantiems

Neseniai investuotojai džiaugėsi stipriai išaugusia bitkoino verte. Buvo tikima, kad ji nesustos augti, todėl daugybė žmonių investavo didžiules sumas.

bitkoinų eilė

Kai kurie - savo viso gyvenimo santaupas ar netgi iš bankų paimtas paskolas. Dabar šie žmonės internete dalijasi savo istorijomis, kurios susilaukia ne tik palaikymo, bet ir pašaipių replikų.

bitkoinų eilė

Kai kurie vartotojai teigia, kad į bitkoinus investavo ir tūkstančių dolerių, kuriuos skolinosi iš banko. Dabar dėl situacijos jie net negali atitraukti likusių pinigų.

  1. Bitcoin ir kriptovaliutų keityklos. Kur nusipirkti ir
  2. Kas yra bitcoinas? Viskas, ką reikia žinoti apie šią sparčiai augančią kriptovaliutą

Kiti teigia investavę visas šeimos santaupas. Teigiama, kad juos paskatino staigus platinos fx forex signalai vertės augimas praeitų metų pabaigoje ir kai kurių kriptovaliutų ekspertų teigimas, kad bitkoinas gali pasiekti ir tūkstančių dolerių vertę.

bitkoinų eilė

Bendrai sutinkama, kad žmonės elgėsi neprotingai, investuodami į rinką, kurios nesupranta. Tačiau tokių pamokų lengvai išmokti neįmanoma. Populiariuose kriptovaliutų forumuose dabar žmonės tyliau diskutuoja apie bitkoino ir kitų didžiųjų virtualių valiutų vertę.

bitkoinų eilė

Vis dažniau dalijamasi kitomis žinutėmis. Pavyzdžiui, savižudybės prevencijos pagalbos linijomis. Ir ne be reikalo - ir gerais laikais žmonės žudėsi dėl bitkoinų.

TOP Bitcoin, Ethereum ir kitų kriptovaliutų keityklos

Svartęs šią galimybę, bet ja nepasinaudojęs vyras graužėsi, kad praleido galimybę taip stipriai praturtėti. Vyras skaičiavo, kad jei būtų investavęs iš karto, kai apie tai pagalvojo, būtų turėjęs 50 milijonų dolerių bitkoinų eilė.

Tačiau savigraužos pakako, kad jis priimtų sprendimą nusižudyti. George Popescu, pakankamai gerai žinomas kriptovaliutų ekspertas, dar kylant bitkoino vertei teigė, kad reikėtų sukurti specialią savižudžių pagalbos liniją.

Nuorodos kopijavimas

Problemos esmė, Popescu nuomone, buvo ta, kad žmonės investavo į tai, ko nesupranta. Jie tiesiog atsisakė įvertinti riziką ir galėjo nukentėti. Ir nukentėjo. Bitkoino vertė, panašu, stabilizuojasi ties kažkur apie 10 tūkstančių dolerių.

Daugiau apie bitcoin

Tikėtina, kad ji ir vėl pradės augti, nes kurį laiką taip pigiai bitkoinų įsigyti nebuvo įmanoma. Bet kokia virtualios valiutos ateitis pasakyti negali niekas.

Ir kaip paskatinti žmones investuoti protingai, turėti atsarginį planą ir sutramdyti savo beribį optimizmą?